BIO

Kuba Witek:

Urodzony w Krakowie, wychowywał się w Kielcach. Rocznik '83.

MC, tekściarz, filmowiec, podróżnik. Absolwent University of Central Lancashire na kierunku music production.

Lider inicjatyw muzyczno-multimedialnych m.in. projektu 'Muzyka Miasta' będącego fuzją młodego pokolenia kieleckich muzyków jazzowych i hip-hopowców. Uczestnik wielu wymian młodzieżowych na terenie całej Europy.

Po pseudonimem 'Tusz Na Rękach' nagrał  5 albumów oraz dwie EP-ki. Pierwsza solowa płyta - 'Get Fejm Or Die Tryin' - stworzona wraz z duetem producenckim Voskovy, przez wielu uważana była za hip-hopowy debiut 2010, znajdując się na wysokich pozycjach w rankingach i podsumowaniach tego roku.

Jego solową dyskografie zamyka album 'W Brzuchu Bestii' wydany w 2013 roku nakładem wrocławskiej wytwórni URBANREC, za którego produkcję muzyczną odpowiadali - Szatt & Donatan.

Współzałożyciel projektu 'Zaburzenia', w ramach którego powstały dwa albumy: 'Sny w których ginę' (2014, zaburzenia.com) oraz 'Igły' (2015, zaburzenia.com).

W 2015 roku napisał swoją pierwszą powieść quasi-biograficzną pt. 'Re:tusz'. Prowadzi również blog, na którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami o otaczającej nas rzeczywistości -  https://medium.com/@kubawitek

Kręci mini-dokumenty, relacje, spoty dla firm oraz teledyski (głównie swoje).

Konsekwentnie zwiedza świat, preferując zimne, północne, rejony nad ciepłe. Objechał samotnie Islandię na rowerze i planuje kolejne szalone przygody.Łukasz 'Szatt' Palkiewicz:

Urodzony w Raciborzu. Rocznik '90.

Jeden z najzdolniejszych producentów muzyki elektronicznej młodego pokolenia. Mistrz Polski w kategorii 'Live act' z 2013 roku. Autor dwóch świetnie przyjętych albumów 'Future Voices' (2013, self-release) oraz 'Bloom' (2015, Flirtini Records). Pierwszy singiel z tego ostatniego pt. 'I Guess my brother got shot' z gościnnym udziałem wokalisty Vito, można było usłyszeć m.in. w radiowej Trójce oraz Czwórce. Współzałożyciel zespołu Kroki, który tworzy wraz z Jakubem Goleniewskim & Pawłem Stachowiakiem.

Szatt wyprodukował również utwór 'For U', który znalazł się na kompilacji #thisISventilator wydanej z okazji 25 urodzin modelu Reebok Ventilator.

Jego produkcje można usłyszeć na płytach artystów z różnych gatunków muzycznych - https://soundcloud.com/szatt

Dzielił scenę z gwiazdami światowej muzyki m.in. z Taylorem McFerrinem (synem legendarnego Bobbyego McFerrina), Lapaluxem, IAMNOBODY, jak również z polskimi artystami t.j. Piotr Rogucki, Paulina Przybysz z zespołu Sistars, Envee, Kixnare czy Nights Marks Electric Trio.